Komunie święte...

Pierwsza Komunia Święta jest dniem, który stanowi wyzwanie dla każdego rodzica. Ilość pracy jaką musimy włożyć w odpowienie przygotowania oraz ilość istotnych decyzji, które musimy podjąć w związku z odpowiednią organizacją przyjęcia komunijnego jest przerażająca.

Jednym z najistotniejszych dylematów przed, którymi staje każdy rodzic to wybór miejsca, w którym odbędzie sie uroczystość komunijna. Wszyscy chcemy aby Pierwsza Komunia Święta naszego dziecka odbyła się w komfortowych warunkach w wyjątkowej rodzinnej atmosferze oraz, żeby smak menu jakie wybierzecie dla gości komunijnych pozostał na ich podniebieniach jeszcze przez bardzo długi czas.

W tym właśnie momencie chcielibyśmy wyjść naprzeciw Państwa problemom, oferując pomoc w organizacji przyjęć komunijnych. Oferujemy szeroką gamę sprawdzonych sposobów, które zapewnią, że Pierwsza Komunia Święta organizowana z naszą pomocą pozytywnie wpisze się w pamięć Państwa, dzieci oraz gości.

Zapewniamy:
  • profesjonalną i kompleksową obsługę tej uroczystości,
  • niepowtarzalne menu (obiad, deser, zakąski, kolacja),
  • opiekę, zabawy oraz konkursy z nagrodami dla wszystkich dzieci,
  • przyjecie na najwyższym poziomie,
  • stół z fontanną czekoladową i owocami oraz inne ciekawe atrakcje.

W celu ustalenia wszystkich szczegółów prosimy o kontakt mailowy na adres saloncambria@wp.pl lub telefoniczny pod numerem +48 663 763 173.

Zapraszamy Państwa już dziś.
© 2016 Cambria Salon Bankietowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Created by Piaskowski Łukasz